image
Kvaliteetsed trükised aastast 1992.Rahul kliendid nii siis kui nüüd.

Uniprint. Kohusetundlikkus ja kiirus.

Kuus fakti

Uniprindi kohta

 • ico
  Üle 20 aasta edukat tööd

  Aastakümnete kogemus on tähtis. Otsite kindlat trükipartnerit? Siin me oleme.

 • ico
  Üle 10 riigi

  Peale Eesti on meie kliendid Põhjamaades ja enamikus Lääne-Euroopast, k.a. Saksamaa ja Suurbritannia. Samuti on meil kliente Baltimaades ning Venemaal ja Valgevenes.

 • ico
  Oleme kliendikesksed

  Kui meie konkurentide juures lubatakse kaup kätte nädalaga, siis meilt saate tavaliselt viie päevaga. Neil on rohkem aega vaja? Meie oleme valmis nüüd.

 • ico
  Lai valik paberit

  Maailmas on olemas palju muid pabereid kui Galerie Fine 80g. Aga kui Galerie Fine on just see, mida vajate, trükime me ka sellele perfektselt.

 • ico
  Tugev töö igas etapis

  Garanteerime kvaliteedi ja kiire teeninduse koostöö igas etapis. Hinnapakkumisest trükiettevalmistuseni, trükist tarneni.

 • ico
  Rohkem Uniprindi kohta

  Uniprint AS on aastal 1992 asutatud kvaliteettrükistele spetsialiseerunud ettevõte, mis oli üks esimesi kommertstrükikodasid iseseisvunud Eestis.

Rohkem Uniprindi kohta

Uniprint AS on aastal 1992 asutatud kvaliteettrükistele spetsialiseerunud ettevõte, mis oli üks iseseisvunud Eesti esimestest kommertstrükikoda.

Aastal 2003 alustas tegevust meie tütarettevõte Unipress, millest kujunes Eesti esimene maailmaklassi perioodikatrükikoda. Unipressi põhirõhk on ajakirjade ja suurte eksporttellimuste täitmine. Kasutades Heidelbergi uusimate hulka kuuluvat täisautomaatilist heatset-rullitrükimasinat, suudame pakkuda perioodikatrükki, mis rahuldab ka kõige nõudlikumate klientide vajadused.

Aastal 2014 ühinesid kaks trükikoda üheks ettevõtteks, meie nimeks jäi Uniprint AS.

Võta meiega ühendust

Kanali tee 6, Tallinn 10112, Estonia
Tel. +372 6067 100 Fax +372 6067 101info@uniprint.eu